עלינו

 

 

PoolaBook

PooLaBooK, האתר החברתי הראשון לכותבים וקוראים, מציע במה מקוונת ליוצרים ויוצרות בכל תחומי הכתיבה: פרוזה, שירה, עיון, הגות, ביוגרפיות, מתח, הומור, ילדים, קומיקס, מתכונים, עצות שימושיות וכל סוגה אחרת.

 

PooLaBooK מיועד לאוהבי/ות הכתיבה והקריאה, ומאפשר לכל אחד ואחת לפרסם יצירות כתובות ולקדם אותן. האתר מאפשר אינטראקציה בלתי אמצעית בין היוצרים/ות לקוראים/ות, אשר מוזמנים/ות להעלות הערות ותגובות בדיוק בעמוד הרלוונטי, ליצור קשר עם הכותב/ת, לשתף את היצירות עם אחרים/ות ועוד.

 

העלאת היצירות לאתר קלה וידידותית, לאחר הרשמה קצרה. ניתן להעלות יצירות בפורמט PDF בלבד,כמו-כן ניתן כמובן להעלות גם סריקות של יצירות שהודפסו בעבר ואשר תרצו לפרסם ולחשוף בפני קהלים חדשים.

 

האתר מאפשר להעלות יצירות עוד בטרם נדרשת השקעה כספית, וכך לבחון אותן לעיני קהלים שונים עוד בטרם התקבלה החלטה על הדפסתן.

 

PooLaBooK היא יוזמה מקורית של חגי פיזֵם, הפתוחה לכל אדם,  ובשמירה על זכויות היוצרים/ות.

 

כללי התנהגות באתר

אתר PooLaBooK מאמין בתקשורת חופשית ומכובדת, נטולת עריכה וצנזורה. האתר הוא חברתי ושיתופי, ומזמין את חבריו להגיב על היצירות, לדרג אותן, לשתף אותן וליצור קשר עם היוצרים.

 

קהילת PooLaBooK, יוצרים/ות וקוראים/ות כאחד, מתבקשים/ות לשמור על שפה מכבדת וסגנון נאות. במקרים של שימוש בשפה פוגענית ובלתי הולמת, הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למחוק תגובות ולחסום משתתפים./ות

 

קריאת היצירות תתבצע באתר בלבד באמצעות מחשב, טלפון חכם, טאבלט וכד'. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לפרסם או להשתמש בכל צורה שהיא בתוכן היצירות בצורה הפוגעת בזכויות היוצרים של המחברים/ות החברים/ות בקהילה.

 

דבר יוצר האתר

שמי חגי פיזֵם, בוגר לימודי קולנוע וטלוויזיה ותואר שני בתקשורת פוליטית מאוניברסיטת תל אביב, עבדתי מעל 30 שנה בטלוויזיה הישראלית וכעת יוזם אתרי אינטרנט חברתיים. בנוסף לכך, תורם מזמני ומתנדב לפעילויות חברתיות וקהילתיות.

 

הרעיון למיזם PooLaBooK נולד במפגש עם יאיר דר, ממציא מכשיר  Epilady המהפכני להסרת שיער. יאיר כתב ספר בשם  "ללדת מוצר" המתאר את תהליך הפיתוח, אך התקשה למצוא מו"ל לספרו. בעקבות כך 'נולד' הרעיון למיזם PooLaBooK, המשלב את הרוח היזמית של יאיר עם החזון החברתי שלי.

שאיפתי היא להפיח רוח חדשה לתחום ההוצאה לאור ולהציע במה שיתופית, דמוקרטית, נגישה ופתוחה לכל.

 

אשמח לקבל תגובות, הערות ורעיונות מכל אחד ואחת מכם, יצירת קשר  או בטל' 052-6934789.

 שלכם,

חגי פיזֵם