הדרך של עץ החיים

נעמי פיינברג

כל מה שמתחולל, הינו ביטוי לפוטנציאל אינסופי שקיים מאז ומעולם, אשר מתמשך לאין סוף. כל רגע ורגע מופיעים דברים חדשים בכל הרבדים, וכמובן שהם נובעים ממקור כלשהו. המקור הינו ה'אינסוף'. כל התופעות, וכל ביטויי הקיום, הם חלקיקי בריאה מהאינסוף.

תקציר יצירה

קטעים ראשונים מתוך הספר שיצא בהוצאת מניפה, אוגוסט 2018: מדוע מזה עידנים אנו מצויים במעגל אינסופי של סבל, רוע וחולי? האם ייתכן שהבריאה תוכל לפעול לפי תוכנת הפעלה אחרת, הקרוייה 'עץ החיים'? אם כן, מתי ואיך? בספר זה, שאלות אלו מקבלות מענה מעורר מחשבה והשראה, והצעה מעשית ליצירת שינוי מהותי למעגל האינסופי של הרוע והסבל. הספר מציע להעז לחשוב על חוקיות אחרת שמצויה בשורש האפשרויות האינסופיות של הבריאה: חיי נצח ללא סבל, רוע וחולי.

על המחבר/ת

נעמי אימבר פיינברג היא אשת חזון, מורת דרך, וחוקרת, פיתחה את תורת 'התמרה מרכבה' לשינוי מצבי הסבל בעולם. השיטה כוללת עבודת תיאום אנרגטי, שינוי מצבי אנרגיה, ותיכנות של אנרגיית מחשב היקום, שמאפשרים שלום, בריאות וחיים. מזה עשרות שנים נעמי מדריכה ומטפלת תוך שילוב הידע הרב שקבלה ממקורות שונים. נעמי מדריכה ומלמדת את התורה לקיום ללא חולי וסבל הלכה למעשה בסדנאות וריטריטים בארץ וברחבי העולם.

הגות עמ'
20
#עץ הדעת טוב ורע #התמרה #מעבר בין ממדים ...
הדרך של עץ החיים נעמי פיינברג
686 4
03.19 3