דבש מלקות

גילי קימור

דמיינו שהשכל הוא הנשק הטוב ביותר שלכם - לפעמים היחיד- במאבקכם להבנת המציאות;שאינכם יכולים לסמוך על תחושות הבטן ואת שיעורי התקשורת עם העולם אתם לומדים דרך השכל והניסיון המיוסר שלכם. דמיינו שאתם לא סומכים על שיפוטכם וכתוצאה מכך מעמידים את עצמכם למשפט.

תקציר יצירה

דבש מלקות הוא ספר שירה המכיל בתוכו שירי אהבה שירי חלום שירי טבע שירי זהות ושירים העוסקים בשירה עצמה. אחת היצירות בספר הצילה את חיי כאשר בחרתי לדמם על הנייר לתוכה במקום על השטיח. בשירים תגלו למשל כיצד מנסה מאהב צעיר לחפש את המכסה שקיים לכל אדם, כאשר אומרים לו את המשפט המשונה: "לכל סיר יש מכסה". כיצד אדם חש את עצמו זיקית מול הלחצים החברתיים ונאבק למצוא את זהותו. כיצד מרגיש אדם שמתמודד עם הבדידות בלילה ללא שינה. (היצירה "אינסומניה" מדברת על כך והיא היצירה שהצילה אותי). בספר זה תחושו את מאבקי באהבה.

על המחבר/ת

גילי קימור הוא משורר צעיר על הקשת האוטיסטית. כתב נכון להיום שלושה ספרי שירה: "דבש מלקות" (2012) "הדרך המוזהבת" (2015) ו"נשיקה ופיגיון"(2019) שיצאו בהוצאת צבעונים. כמו כן, כתב גילי את השירים: "כיף תקווה טובה" שהלחין דני רובס וביצע דניאל סולומון ו"היא" שהלחינה רחלי ולרשטיין וביצעה נורית האן זיגלר. לגילי תואר ראשון בהצטיינות במדעי המדינה ומזרח תיכון, ותואר שני בהצטיינות במורשת ישראל מאוניברסיטת אריאל. גילי עובד כיום ככותב תוכן שיווקי עסקי בחברת התרגום טומדס ולמעשה חי כל יום את המילה הכתובה ומתפרנס מהיצירה. גילי קימור אף מרצה על אספרגר ומשתמש בשירים בספריו להמחשת הדרך למצוא את עצמך בעולם דרך שירה.

שירה עמ'
55
#אסופת שירים #שירי אהבה #משורר ...
דבש מלקות גילי קימור
225 5
05.19 2