שוב, זאת אני

משה דיין

היי, זאת אני! התבוננה בדמותה כאילו הייתה זו אישה זרה. וואוו – אני נראית די טוב לגילי. המקטורן המחויט, החולצה הפרחונית מתוחה ומבליטה את קימורי החזה. היא תמיד הייתה גאה בשדיה. אהבה, לפעמים, לצוד את מבטי הגברים הפוזלים אליהם וחומדים את גופה.

תקציר יצירה

בעלה האהוב של דינה נגאל מיסוריו. דינה חשה שעליה לפתוח בחיים חדשים, כמצוות בעלה בעת מחלתו. היעד שנבחר נמצא בפסגת העולם, במרומיי האלפים בשוויץ. דמויות חדשות וישנות נכנסות ויוצאות אל חייה, תקוות ואכזבות מלוות אותה בפרק חייה החדש. (פרק א').

על המחבר/ת

סקרנותי אינה יודעת שובע. עיסוק רב שנים בתקשורת המונים הכתיב כתיבה ועריכה, כתיבה ייעודית ומקצועית שפרנסה אותי ואת משפחתי במקביל לכתיבה יצירתית, כתיבת זכרונות ופרוזה. השימוש בעיפרון, בעט ובמקלדת לא סיפקו את תאוותי ליצירה חומרית אומנותית. פטיש, משור ומפסלת ליצירה בעץ לצד משחזת, מלטשת ורתכת ליצירת פסלי ברזל. בניי ונכדיי אליהם הצטרפו נינים, כבר יודעים שאצלי אין "אי-אפשר" ולמדו שבחיים אין בעיות אלא רק אתגרים. נוסיף לכל אלה את חדוות היצירה ונקבל טעם לחיים. בעמודים אלה אפרוש בפניכם סיפורים קצרים פרי דמיוני לצד סיפור אירועים שעיצבו את חיי. בואו ותפליגו איתי למחוזות ולזמנים אחרים - יהייה מעניין!

קצר עמ'
13
#שוויץ #תקוות ואכזבות #חיים חדשים ...
שוב, זאת אני משה דיין
284 4
06.19 7