אורינקה

משה דיין

ההכנות לבואו של "שושואיסט" יצרו מתח בכיתה, כולם התיישבו בשקט וחיכו להופעתו. המורה הדס, בלונד'ה מהממת, הגיעה הפעם בשמלה צמודה למותן ולא במכנסי ג'ינס. האיפור שלה מצא מאד חן בעיני אורית שרשמה לעצמה להתחפש בדמותה בפורים הקרוב. הדלת נפתחה, נכנס המנהל...

תקציר יצירה

אורית – אורינקה השמיניסטית. הוריה רואים בה ילדת בילויים שכל מה שיש לה בראש זה צחוקים, תעלולים ומתיחות מפחידות. היא גאה באביה המדען ופחות באימה שעדיין מתהדרת שהיתה "מלכת המים". כל התמונה משתנה עם הופעתו בכיתה של "שושואיסט" בטחוני.

על המחבר/ת

סקרנותי אינה יודעת שובע. עיסוק רב שנים בתקשורת המונים הכתיב כתיבה ועריכה, כתיבה ייעודית ומקצועית שפרנסה אותי ואת משפחתי במקביל לכתיבה יצירתית, כתיבת זכרונות ופרוזה. השימוש בעיפרון, בעט ובמקלדת לא סיפקו את תאוותי ליצירה חומרית אומנותית. פטיש, משור ומפסלת ליצירה בעץ לצד משחזת, מלטשת ורתכת ליצירת פסלי ברזל. בניי ונכדיי אליהם הצטרפו נינים, כבר יודעים שאצלי אין "אי-אפשר" ולמדו שבחיים אין בעיות אלא רק אתגרים. נוסיף לכל אלה את חדוות היצירה ונקבל טעם לחיים. בעמודים אלה אפרוש בפניכם סיפורים קצרים פרי דמיוני לצד סיפור אירועים שעיצבו את חיי. בואו ותפליגו איתי למחוזות ולזמנים אחרים - יהייה מעניין!

קצר עמ'
5
#המוסד #שושואיסט #מסיבת פרום ...
אורינקה משה דיין
272
07.19 13