לא אתן לחיים להרוג אותי

משה דיין

היה זה יום חם במיוחד, המנוע החזק של הרכב המשוריין נהם בעצמה, כשהוא מתאמץ לטפס בעליה. הגשש שאמור היה לחפש סימני חדירה על הדרך, הסב מבטו ואמר לקצין השני: "תראה, כאן מימין יש משפחת שועלים"... בדיוק ברגע זה התרחש פיצוץ "בווום" אדיר שהרים את הרכב הכבד.

תקציר יצירה

החיים מזמנים לנו חוויות והתרחשויות בלתי צפויות; במקום, בזמן ובצירוף מקרים שיש המכנים אותו "יד הגורל" ויש שיאמרו "יש אלוהים". לאירועים רבים אין הסבר והם פתוחים להשערות וניחושים, האם מדובר בנס או משהו אחר. כאן היה מדובר בחיים או במוות... שלי.

על המחבר/ת

סקרנותי אינה יודעת שובע. עיסוק רב שנים בתקשורת המונים הכתיב כתיבה ועריכה, כתיבה ייעודית ומקצועית שפרנסה אותי ואת משפחתי במקביל לכתיבה יצירתית, כתיבת זכרונות ופרוזה. השימוש בעיפרון, בעט ובמקלדת לא סיפקו את תאוותי ליצירה חומרית אומנותית. פטיש, משור ומפסלת ליצירה בעץ לצד משחזת, מלטשת ורתכת ליצירת פסלי ברזל. בניי ונכדיי אליהם הצטרפו נינים, כבר יודעים שאצלי אין "אי-אפשר" ולמדו שבחיים אין בעיות אלא רק אתגרים. נוסיף לכל אלה את חדוות היצירה ונקבל טעם לחיים. בעמודים אלה אפרוש בפניכם סיפורים קצרים פרי דמיוני לצד סיפור אירועים שעיצבו את חיי. בואו ותפליגו איתי למחוזות ולזמנים אחרים - יהייה מעניין!

ביוגרפיה עמ'
16
#תחביב #אמונות טפלות #חיים ...
לא אתן לחיים להר... משה דיין
183 5
08.19 9