העגורן מתח – רגשות - תשוקה

משה דיין

ראיתי אותו, דמות אדם המטפס בשלבי הסולם לעבר פסגת עגורן גבוה באחד מאתרי הבנייה. ככל שהגביה, הדמות הלכה וקטנה בעיניי אך התעצמה בראשי. לקח זמן רב עד אשר חברתי למיטתו של אלפרד. אינני ילדה אך לא אוכל לשכוח את הנשיקה הראשונה עם אלפרד

תקציר יצירה

דמותו של מפעיל העגורן גירתה את סקרנותה של שרית, עיתונאית ותחקירנית יוזמת ונועזת. הסיכון הכרוך בטיפוס אל ה"קוק-פיט" - במטרה לראיין אותו במרומי העגורן מוליך להרפתקה ולקשר עמוק. אלא,שהפתגם ביידיש "אַ מענטש טראַכט און גאָט לאַכט" מאשש כי האדם מתכנן ואלוהים צוחק. הכתבה בעיתון אינה מתפרסמת ואת מקומה תופסת סערת רגשות שמטלטלת את חייה הפרטיים. לראשונה ב-35 שנות חייה עוברת שרית חוויה לילית בחשכה מוחלטת.

על המחבר/ת

סקרנותי אינה יודעת שובע. עיסוק רב שנים בתקשורת המונים הכתיב כתיבה ועריכה, כתיבה ייעודית ומקצועית שפרנסה אותי ואת משפחתי במקביל לכתיבה יצירתית, כתיבת זכרונות ופרוזה. השימוש בעיפרון, בעט ובמקלדת לא סיפקו את תאוותי ליצירה חומרית אומנותית. פטיש, משור ומפסלת ליצירה בעץ לצד משחזת, מלטשת ורתכת ליצירת פסלי ברזל. בניי ונכדיי אליהם הצטרפו נינים, כבר יודעים שאצלי אין "אי-אפשר" ולמדו שבחיים אין בעיות אלא רק אתגרים. נוסיף לכל אלה את חדוות היצירה ונקבל טעם לחיים. בעמודים אלה אפרוש בפניכם סיפורים קצרים פרי דמיוני לצד סיפור אירועים שעיצבו את חיי. בואו ותפליגו איתי למחוזות ולזמנים אחרים - יהייה מעניין!

מתח עמ'
18
#חיבוק #חדר מיון #תאונת עבודה ...
העגורן מתח – רגש... משה דיין
79
12.19 5