בודדה בבידוד

משה דיין

הברישה שוב ושוב את שערה הערמוני, כך שייפול "בחינניות" על כתפיה. הראי הגדול שבחדר השינה החמיא לה על המראה הרענן והמפתה. "אין הזדמנות שנייה לרושם הראשון" שיננה לעצמה, וגם "זהירות, אסור להיות 'קלה להשגה' במפגש הראשון".

תקציר יצירה

ימי הקורונה הכניסו את התושבים לבידוד. ככל שהתארכו ימי הבידוד, השגרה והבדידות העכירו את רוחה של נעמה. אט אט נמאסו עליה הבדיחות והסרטונים ששוגרו בקבוצות ה"ווטס-אפ". הרהורי דמדומים מדכדכים שהתרוצצו במוחה הופרעו מתנועת יד המנופפת לשלום. מיקדה את מבטה ושמחה לראות שהחתיך ממול שולח לעברה סימנים שאת פשרם לא הבינה. נסחפה.

על המחבר/ת

סקרנותי אינה יודעת שובע. עיסוק רב שנים בתקשורת המונים הכתיב כתיבה ועריכה, כתיבה ייעודית ומקצועית שפרנסה אותי ואת משפחתי במקביל לכתיבה יצירתית, כתיבת זכרונות ופרוזה. השימוש בעיפרון, בעט ובמקלדת לא סיפקו את תאוותי ליצירה חומרית אומנותית. פטיש, משור ומפסלת ליצירה בעץ לצד משחזת, מלטשת ורתכת ליצירת פסלי ברזל. בניי ונכדיי אליהם הצטרפו נינים, כבר יודעים שאצלי אין "אי-אפשר" ולמדו שבחיים אין בעיות אלא רק אתגרים. נוסיף לכל אלה את חדוות היצירה ונקבל טעם לחיים. בעמודים אלה אפרוש בפניכם סיפורים קצרים פרי דמיוני לצד סיפור אירועים שעיצבו את חיי. בואו ותפליגו איתי למחוזות ולזמנים אחרים - יהייה מעניין!

קצר עמ'
9
#קצר 2020 #בידוד #הרפתקנות ...
בודדה בבידוד משה דיין
40 4.3
06.20 7