שטויות במיץ

משה דיין

אהבתי אותו! אומרים שהמרחק בין אהבה לשנאה קצר ביותר, זה ממש נכון. נוכחתי בכך בזה הרגע. רצוי מאד שלא אפרט כאן את רצף הקללות שיצאו מפי. פליטה גסה ומכוערת של מילים שלא הייתי מעז להשמיעם בחברת בני אדם מהוגנים. "אדם ניכר בכוסו, כיסו וכעסו", ואני כעסתי!

תקציר יצירה

איתן, בחור עם אופי, אחד כזה שמקבל החלטות ומבצע אותן. בשל אופיו הוא נקלע לצרות. אם תגידו איש קצוות, זאת לא תהייה הגזמה. אם תשאלו אותו יאמר לכם ש"אלוהים אוהב אותו"! ויש לו הוכחות בשטח.

על המחבר/ת

סקרנותי אינה יודעת שובע. עיסוק רב שנים בתקשורת המונים הכתיב כתיבה ועריכה, כתיבה ייעודית ומקצועית שפרנסה אותי ואת משפחתי במקביל לכתיבה יצירתית, כתיבת זכרונות ופרוזה. השימוש בעיפרון, בעט ובמקלדת לא סיפקו את תאוותי ליצירה חומרית אומנותית. פטיש, משור ומפסלת ליצירה בעץ לצד משחזת, מלטשת ורתכת ליצירת פסלי ברזל. בניי ונכדיי אליהם הצטרפו נינים, כבר יודעים שאצלי אין "אי-אפשר" ולמדו שבחיים אין בעיות אלא רק אתגרים. נוסיף לכל אלה את חדוות היצירה ונקבל טעם לחיים. בעמודים אלה אפרוש בפניכם סיפורים קצרים פרי דמיוני לצד סיפור אירועים שעיצבו את חיי. בואו ותפליגו איתי למחוזות ולזמנים אחרים - יהייה מעניין!

קצר עמ'
11
#קצר 2020 #אהבה #טובה ...
שטויות במיץ משה דיין
91
06.20 5